O nas

Producent ekskluzywnych mebli na indywidualne zamówienie – UNIQUE - SOFA

Witamy na stronie producenta ekskluzywnych mebli wypoczynkowych UNIQUE – SOFA. Mamy przyjemność zaproponować państwu ekskluzywne meble skórzane na najwyższym poziomie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów produkujemy meble na indywidualne zamówienie. Pomagamy w projektowaniu i dostosowywaniu mebli ze szkicu, wizualizacji lub zdjęcia dzięki czemu możemy zrealizować najbardziej skomplikowany projekt. Nie bolimy się żadnych wyzwań. Zapoznaj się z naszymi realizacjami a przekonasz się, że nie ma dla nas projektów nie do wykonania. 

Nasze wieloletnie doświadczenie, wysoko wyspecjalizowana kadra pracownicza, oraz nowoczesna technologia, pozwala nam wykonywać, produkty najwyższej jakości. Chcąc sprostać oczekiwaniom naszych Klientów, na bieżąco śledzimy najnowsze trendy we wzornictwie. Nasze meble tapicerowane cechuje ergonomia i najwyższy komfort wypoczynku. Takiej wygody i takiego wyjątkowego wzornictwa nie znajdziecie Państwo nigdzie. Nasze meble wykonywane są z najwyższej jakości materiałów, skór naturalnych oraz ekologicznych, co sprawia, że będą Państwu służyć przez długie lata.

Polecamy zestawy wypoczynkowe typu 3+2+1, narożniki, łóżka oraz ściany tapicerowane. Każdy z tych ekskluzywnych mebli można zamówić w dowolnym materiale obiciowym, dowolnym kolorze oraz na wymiar jaki państwu odpowiada.

Specjalizujemy się również w produkcji mebli do barów, dyskotek, pubów, restauracji i wielu innych budynków użyteczności publicznej. Wykonamy dla państwa absolutnie każde zlecenie, ponieważ po to właśnie istniejemy. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

UWAGA! Proponujemy raty 10 x 0%.

Zainteresowany?
Zadzwoń teraz i dowiedz się więcej: 604-442-873 lub 606-728-764

Realizacja: