Blog

czerwona wygodna sofa

Ekskluzywne sofy

Ekskluzywne sofy czy nie – sofa must have każdego mieszkania!

Urządzając mieszkanie trzeba czasem pójść na kompromis albo po prostu z czegoś zrezygnować – czy to ze względu na ograniczoną powierzchnię, czy to przez przyjętą stylistykę. Jedni rezygnują ze stołu jadalnego, zadowalając się ławą. Inni z telewizora czy krzeseł. Niewiele osób rezygnuje jednak z posiadania w salonie sofy. Jest tak głównie z jednego powodu – salon z założenia jest pokojem dziennym, którego przeznaczeniem jest wypoczynek i relaks.

Trudno się jednak zrelaksować bez sofy. Teoretycznie zamiast niej można mieć fotele, ale to jednak nie jest do końca to samo. Czym innym jest fotel, który niejako zmusza nas do siedzenia, a czym innym sofa, na której w każdej chwili możemy się położyć. Dobra, ekskluzywna sofa jest bowiem skonstruowana w taki sposób, żeby zapewniać maksymalny komfort, niezależnie od tego czy ktoś chce posiedzieć przed telewizorem, poleżeć z książką czy ugościć znajomych. Biorąc to wszystko pod uwagę oferujemy różnego rodzaju materiały i kształty, dzięki czemu każdy może znaleźć u nas to, czego szuka – czy to dużej, twardej sofy, idealnej do siedzenia, czy miękkiej, gładkiej kanapy, która wręcz zachęca do tego, żeby się na niej położyć i odpocząć z kubkiem gorącej herbaty i dobrą książką.

Należy jednak pamiętać też o tym, że sofa to nie tylko komfort, równie ważna jest jej estetyka – dobrze dobrana sofa potrafi odmienić nawet najbardziej ponure czy smutne wnętrze. Kolorowe, ekskluzywne sofy o wyrazistych deseniach idealnie współgrają w połączeniu z szarymi czy pastelowymi wnętrzami, przełamując ich spokojne, jednolite tony. Podobnie kontrastujące działanie mają sofy całkowicie gładkie, ale za to utrzymane w wyrazistych kolorach. W zależności od tego, co klient chce osiągnąć, możemy mu zaoferować ekskluzywne sofy o tradycyjnych, neutralnych barwach i łagodnych kształtach lub też odważne i nowoczesne sofy o finezyjnej formie. Sofy klasyczne i futurystyczne, nawiązujące swoim designem do różnego rodzaju stylów, bawiące się konwencją i utrzymane w konkretnej estetyce. Nie lubimy monotonii, dlatego dążymy do tego, by każda z naszych ekskluzywnych sof była niepowtarzalna i wyjątkowa, żeby przyciągała spojrzenia i zachęcała do tego, by na niej usiąść. Biorąc pod uwagę klientów o mocno sprecyzowanych gustach, którzy posiadają już konkretną wizję idealnej sofy, oferujemy też możliwość wykonania ekskluzywnej sofy na zamówienie – klient ma wtedy możliwość dokładnego omówienia jej wyglądu, od użytych do jej produkcji materiałów, aż po jej wymiar i kształt.

Sticky
Realizacja: