Blog

nowoczesny narożnik biały

Narożniki ze skóry

Jeśli istnieje jakiś mebel, który najlepiej oddaje stylistykę salonu, to z pewnością jest nim kanapa, czyli element bez którego naprawdę trudno wyobrazić sobie salonowe wnętrze. W końcu salon jest miejscem relaksu i odpoczynku, a kanapa wręcz zachęca, by na niej przysiąść. To, czy lepiej zdecydować się na małą, smukłą sofę czy lepiej wybrać większy i bardziej okazały narożnik, to w dużej mierze kwestia powierzchni jaką mamy do dyspozycji. Małe wnętrza mogłyby zostać przytłoczone narożnikiem i o wiele lepiej sprawdzi się w nich sofa. Posiadając jednak większe mieszkanie i obszerniejszy salon, warto zdecydować się na narożnik, który stanowi często o wiele lepsze rozwiązanie niż kanapa i fotele, gdyż daje odczucie jednej, spójnej całości. Dobrze wkomponowany narożnik ze skóry zapewni dużą przestrzeń do siedzenia. Pozwoli to na ugoszczenie większej liczby osób, jednocześnie też jednak nie da wrażenia bałaganu.

Narożniki ze skóry – który wybrać?

Decydując się na narożnik ze skóry, warto od raz przemyśleć kwestię tego czy powinien on posiadać funkcję spania. Narożniki rozkładane z pewnością przypadną do gustu osobom, które lubią wykorzystywać każdy skrawek powierzchni. Produkty posiadają duży pojemnik na pościel czy inne przedmioty i są idealne dla osób często przyjmujących u siebie gości. Kolejnym ważnym aspektem jest wygląd takiego narożnika.

Oferujemy narożniki ze skóry oraz narożniki tapicerowane – w dowolnych barwach i deseniach. W swojej ofercie posiadamy narożniki o klasycznej formie, ale też meble w stylu bardziej nowoczesnym. Posiadają one wyrazistą barwę, linię i ostre kształty, które dobrze wkomponują się w minimalistyczne wnętrze, dodając mu charakteru czy koloru. Do najbardziej ekskluzywnych z naszej oferty z pewnością należą narożniki ze skóry. Skóra sama w sobie nadaje całości eleganckiego charakteru, a jej błyszcząca faktura od razu przyciąga wzrok, skupiając na sobie uwagę. Cenną zaletą narożników ze skóry z pewnością jest też łatwość wytarcia plam czy brudu, zwłaszcza jeśli posiada się dzieci lub zwierzęta.

Oferta naszych narożników, zarówno tych tapicerowanych, jak i tych ze skóry jest naprawdę bogata. Każdy klient jest w stanie znaleźć w niej coś dla siebie. Posiadamy narożniki odpowiednie dla różnych typów wnętrz, współgrające z różnymi stylami i pasujące do wielu różnorodnych aranżacji. Tym zaś, którzy nie znaleźli wśród naszych narożników, idealnego dla siebie, oferujemy narożniki tworzone na wymiar. Klient może uzgodnić wszystkie odpowiadające mu parametry, takie jak wymiar, kształt, stylistykę czy obicie i otrzymać tym samym narożnik jakiego szukał.

Sticky
Realizacja: